אקדמיה

עולם התעשייה עובר שינוי בעשורים האחרונים, ואנו עדים למעבר מתעשייה ישנה לתעשייה חכמה, תעשייה 4.0
סטודנטים הלומדים במכללות הטכנולוגיות ובפקולטות להנדסה מכוונים עצמם לתפקידי מפתח בעולם התעשייה העתידי.
הפתרונות של חברת רובוטק מספקים מענה מקיף לכלל המקצועות מעולם התעשייה, הנלמדים במכללות הטכנולוגיות ובמוסדות האקדמיים, ומסייעים ללומדים להגיע להשתלבות מיטבית בסביבת הייצור. אנו מספקים מעטפת כוללת המכילה גם תמיכה, הטמעה והדרכה לצוות המורים.

התעשייה והייצור מתפתחים ומשתנים והצורך להכשרות בתחום “תעשייה 4.0” הפך לקריטי. האתגר שעומד בפני המורים הוא לספק את העובדים הנכונים עם סט הכישורים המתאים כדי שיוכלו להשתלב במשרות בתעשייה 4.0. כוח העבודה של היום צריך להיות מתוחכם, רב תחומי ובעל כישורים רבים יותר. עובד בתעשייה הייצור המתקדמת צריך סט כישורים טכנולוגי רחב יותר והבנה של אינטגרציה מערכתית, בשילוב עם כישורים בין אישיים וכישורי תקשורת כדי לתרום לצמיחה של הייצור.

היכנסו לעולם המרתק של תחרויות הרובוטיקה עם ערכת המשאבים של LEGO® Education SPIKE ™. הערכה מכילה יותר מ600 חלקים, כולל גלגלים גדולים, גלגלי שיניים מסוג “בננה”, חיישן צבע ומנוע גדול. תוספת זו לערכת הבסיס SPIKE Prime כוללת למעלה מ -10 שעות למידה ממוקדת של STEAM אשר ללא ספק תעורר השראה בתלמידים ובמורים לבנות דגמים מתקדמים יותר ותכין אותם לעולם המהנה והמאתגר של תחרויות הרובוטיקה.
הערכה כוללת “Maker Plate” – פלטה נוספת המותאמת לחיבור רכיבי מחשב לוח חיצוני.

תוכנות סימולציה לימודיות המאפשרות לימוד נושאים שונים בייצור
רובוטק טכנולוגיות מאפשרת למוסדות הלימוד רכישה של תוכנות הסימולציה במחירים מיוחדים

ערכת הרחבה לערכת TETRIX MAX הכוללת יותר מ630 חלקי בנייה

 • משטחים, פלטות, מחברים, סוגרים שלא קיימים בערכת הבסיס
 • גלגלי שיניים, גלגלים, ומסועים
 • מדריך בנייה באנגלית הכולל פעילויות עם חלקי הבנייה

אולטימייקר  S5  החדשה – שולחנית מקצועית מתקדמת.

 • שטח בנייה גדול יותר
 • תהליך עבודה אוטומטי ומבוקר
 • חויית שימוש קלה ונוחה עם צג מגע
 • דלת סגירה קדמית מזכוכית
 • משטח אלומיניום/זכוכית

מחרטה קונבנציונאלית (ידנית) למעבדה חינוכית

 • צג דיגיטלי
 • מגוון אביזרים כלולים

כרסומת קונבנציונלית (ידנית) למעבדה חינוכית

 • צג דיגיטלי
 • מגוון אביזרים כלולים

רובופון © הינו פיתוח תוכנה וחומרה, הנותן מענה המותאם לצרכי החינוך המדעי הנדסי במאה ה-21, ומהווה חוליה חשובה במתודת רובופיסיקה ©, המאפשרת לימוד פיסיקה מתמטיקה ומקצועות ההנדסה (STEM) באופן בינתחומי בעבור בני נוער באמצעים זמינים, כחוויה מכוננת לפיתוח מיומנויות חשיבה מערכתית ומוטיבציה פנימית. רובופיסיקה פעילה מזה כ-5 שנים כתוכנית אקדמית במסגרת הפקולטה לחינוך ובחסות הפקולטה להנדסת חשמל בטכניון.

הדור החדש של מדפסות התלת מימד עם ראש ההדפסה הכפול,להדפסה מקצועית, אמינה ומדויקת של מודלים גיאומטריים מורכבים תוך שימוש במגוון רחב שלחומרי גלם תעשייתיים, היישר משולחן העבודה.

Ultimaker 3 Extended היא מדפסת תלת המימד הראשונה שהופכת את הדפסת תלת המימד המקצועית נגישה לכל, ומעניקה למתכננים ולמעצבים את החופש ליישם אפשרויות עיצוב מתקדמות ומדויקות, שלא היו בעבר – והכל ממדפסת שולחנית קלה לשימוש.

+Ultimaker2 הינה מדפסת תלת מימד שולחנית איכותית ומעוצבת, להדפסות תלת מימדיות בטכנולוגיית (FFF (fused filament fabrication
היא קלה ביותר לתפעול, אמינה במיוחד ומספקת חווית משתמש ברמה גבוהה ביותר למדפסות מסוגה.
+Ultimaker 2 היא מדפסת קומפקטית ולא דורשת מרחב גדול להציבה, מבוססת מערכת קוד-פתוח המיועדת להתאמת המוצר לצרכיהם הספציפיים של לקוחות בעלי אוריינטציית פיתוח.