מי אנחנו?

חברת רובוטק טכנולוגיות היא החברה המובילה בישראל לתכנון ויישום של מעבדות טכנולוגיות במערכת החינוך. מאז הקמתה בשנת 1982 פועלת החברה במשותף עם מערכת החינוך המדעית טכנולוגית על כל שלוחותיה מאפיינת ומפתחת מוצרים מתקדמים, ומקיימת מערך נרחב של הדרכות והשתלמויות בכל רחבי הארץ. בחברה עובדים מומחים בעלי התמחות פדגוגית וטכנולוגית העוסקים בפיתוח, הדרכה, הטמעה ותמיכה.

מתוך תפיסה חינוכית הוליסטית, ובהסתמך על למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום, החברה מספקת מעטפת כוללת של פתרונות טכנולוגיים חינוכיים לכלל מערכת החינוך, מגני הילדים דרך בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והתיכונים ועד למוסדות אקדמיים. אנו מספקים סיוע בבחירת הפתרון ואספקת המוצרים הטכנולוגיים המתאימים, הדרכה והטמעה, העצמה ותמיכה בגננות, מורים ובאנשי המקצוע החינוכיים הרלבנטיים.

חברת האם, רובוגרופ (לשעבר אשד רובוטק), נמנית זה שנים רבות על המובילות בעולם בפיתוח, ייצור ושיווק של פתרונות ייחודיים לחינוך הטכנולוגי והמדעי. משווקת את מוצריה ברחבי העולם ומחזיקה חברת בת נוספת בארה”ב.

החזון שלנו

חברת רובוטק טכנולוגיות חרטה על דגלה את הסיסמה “פתרונות טכנו-פדגוגיים לחינוך חדשני” מתוך תפיסה השואפת לקדם את החינוך בישראל תוך שילוב של מוצרים טכנולוגיים חדשניים ותפיסה פדגוגית תואמת.
אנו שואפים להצעיד את תלמידי ישראל בבטחה לעבר המאות הבאות כשבידיהם הכישורים המתאימים להתמודדות עם העולם הטכנולוגי החדש, ויוכלו להשתלב בקידומה של מדינת ישראל כ-startup nation.
אנו שואפים לתמוך באופן מלא וכולל בגננות, במורים, ברכזים המקצועיים, ובכל אנשי המקצוע החינוכיים בכל הרמות בכדי להביאם לרמה מקצועית טכנולוגית עליונה על מנת שיוכלו להכשיר את הלומדים בצורה הטובה ביותר.

הלקוחות שלנו

הלקוחות שלנו מונים את אנשי המקצוע בתחום החינוכי טכנולוגי מהחינוך הרך ועד למוסדות אקדמיים: