תכנות לילדים

רוב הילדים של היום מוכנים להעביר שעות על גבי שעות מול המחשב. המחשב מהווה את אחד התחביבים העיקריים של הילדים, מאחר והוא מספק להם שעות של הנאה, חוויות ועניין. כדאי למנף את הנטייה הטבעית של הילדים, לצורך לימוד מעמיק יותר של עולם המחשבים. באמצעות קורס תכנות לילדים תוכלו להעניק לילדים שלכם את האפשרות  ליהנות מכלים ומיומנויות שישדרגו את העתיד המקצועי שלהם וכמובן יוסיפו להם לא מעט עניין, אתגר וחוויות בחיי היומיום שלהם.

 

אנו בחברת רובוטק טכנולוגיות נשמח לספק לכם קורס תכנות לילדים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים מספר קורסים שונים, המותאמים לילדים בכל הגילים. נשמח לחלוק איתכם מהידע והניסיון שלנו בתחום, מאחר ואנו מתמחים בתכנון ויישום של פתרונות טכנולוגיים חינוכיים לכל מערכת החינוך לאורך 40 השנים האחרונות.

תכנות לילדים

תכנות לילדים – כל היתרונות בקורס אחד

קורס תכנות לילדים נחשב היום לאחד הקורסים הפופולאריים ביותר, מאחר ומדובר על קורס שנועד לקרב את הילדים למקצועות הטכנולוגיה ולאפשר להם לפתח את יכולות החשיבה שלהם. הקורס מותאם כמובן לגיל וליכולות של הילדים, מתוך מטרה לספק לילד את האתגר המתאים ביותר ליכולות המנטליות שלו. במהלך הקורס הילד לומד לפתור בעיות לוגיות שונות, לחשוב בצורה יצירתית לצורך הגעה לפתרונות מחוץ לקופסא וכמובן לעבוד בצורה עצמאית או כחלק מקבוצה. קורס תכנות בסיסי בנוי לרוב על שפה ויזואלית, במטרה להקל על הילד ולהעביר לו את העקרונות של עולם התכנות, מבלי לסבך אותו עם כתיבת קוד. לאחר מכן, הילד לומד לעשות את המעבר לשפת קוד, דבר שמתבצע באופן הדרגתי, בהתאם לקצב האישי שלו. באמצעות קורס התכנות הילד מקבל המון ידע, כלים ומיומנויות, שיוכלו לשמש אותו הן בהווה והן בעתיד המקצועי שלו.

נקודות חשובות שכדאי לדעת לגבי תכנות לילדים

קודם כל, יש לזכור כי ילדים שנהנים ממשחקי מחשב, יוכלו ברוב המקרים ליהנות מתכנות. יש צורך לתעל את הנטייה הטבעית של הילדים לצורך לימוד. באמצעות הכנת פרויקט אישי, הילד יכול ללמוד את הנושאים הרלוונטיים לפרויקט שלו, דבר שמאפשר לו להתקדם בקצב האישי שלו ותוך כדי מוטיבציה גבוהה ותחושת סיפוק. חשוב כמובן לבחור בקורס שיהיה מעניין ויגרה את התלמידים להמשיך להתעסק בחומר הלימוד גם בזמנם הפנוי. באמצעות הקפדה על תחושת ההצלחה של הילדים והגעה לתוצרים משמעותיים כבר מההתחלה, ניתן לשמור על סף ריגוש גבוה ולגרום לילדים להתעניין בתחום, ללא שום הסחות דעת מיותרות. לכן חשוב לבחור בקורס מקצועי ורציני, המותאם לגיל הילד וליכולות האישיות שלו.

 

אנו בחברת רובוטק טכנולוגיות נשמח לספק לכם קורס תכנות לילדים, המותאם באופן אידיאלי ליכולות של הילד ולרמה האישית שלו. במהלך הקורס הילד מתקדם בקצב האישי שלו ובהתאם למטרות הפרויקט שהוא בחר לעצמו, מבלי לחשוש לחקור וללמוד את התחום בצורה עצמאית. למידע נוסף, צרו קשר.

אנחנו כאן לרשותכם!

המומחים של חברת רובוטק ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמת הסביבה המתאימה לגיל הילדים, לנושאי הלימוד ולמיומנויות שאותן תרצו לפתח, וכן לספק לכם מעטפת כוללת מבחירת הפתרון ועד לתמיכה והטמעה בכיתת הלימוד.