קורס רובוטיקה

אין ספק כי אנו חיים היום בעידן המודרני, המספק מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות. הילדים של היום אינם מתעניינים במיוחד במשחקי קלפים או במשחקי תופסת ומחבואים, מאחר והם חיים בעידן אחר, המבוסס על פיתוחים טכנולוגיים וחידושים שכלל לא ניתן היה לחלום עליהם לפני מספר עשורים בודדים. לכן רק הגיוני לספק לילדים שלכם את הכלים והמיומנויות השונות, על מנת להבין את העולם שלהם לעומק ולפתח את חוש הסקרנות שלהם. 

 

באמצעות קורס רובוטיקה ניתן להעניק לילדים שלכם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת, שתאפשר להם ללמוד קורס רובוטיקה בסביבה מקוונת באמצעות רובוטים וירטואליים.

 

אנו בחברת רובוטק טכנולוגיות נשמח לספק לכם קורס רובוטיקה, המיועד לכל התלמידים בכל רמה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל לארבעה עשורים בתחום ומעסיקים אך ורק מומחים בעלי התמחות פדגוגית וטכנולוגית, המתמחים בהדרכת ילדים.

כל היתרונות של קורס רובוטיקה

כל ילד ישמח ללמוד קורס רובוטיקה, מאחר ומדובר על קורס מאתגר ומרתק, המאפשר לפתח את החשיבה של הילד וללמד אותו כיצד לפתור בעיות. במהלך הקורס הילד מתנסה בלמידה עצמית והוא מפתח את היצירתיות שלו. כמו כן, הוא מתנסה בעבודת צוות ולומד כיצד להשלים משימות באמצעות שילוב של עבודה משותפת ועבודה עצמית. 

 

הקורס יכול לתרום המון לביטחון העצמי של הילד ולאפשר לו לשלוט בטכנולוגיה מתקדמת וללמוד נושאים נבחרים מעולמות המדע, ההנדסה והמתמטיקה. במהלך הקורס הילד ישתמש בממשק תכנות ויזואלי ובסימולציה תלת ממדית, על מנת ללמוד באופן ישיר ומידי את התחום של תכנות רובוטים.

 

 

הילדים לומדים כיצד לכתוב וכיצד לבדוק את הקוד שלהם באמצעות יישום הסימולציות, תוך כדי שימוש בממשק נוח וידידותי. תחילה הילדים לומדים לתכנת באמצעות שפה ויזואלית, ולאחר מכן נעשה מעבר לכתיבת קוד מבוסס טקסט.

מה כדאי לדעת לגבי קורס רובוטיקה?

קורס רובוטיקה מאפשר לכל ילד להתקדם בקצב האישי שלו, מאחר והקורס מבוסס על למידה עצמית, באמצעות שימוש ברובוט הווירטואלי של הילד. סביבת הלמידה של הילד מבוססת על טכנולוגיית הענן, המאפשרת לו גישה לכל התכנים של הקורס מכל מקום ובכל זמן. 

 

חשוב לוודא כי הקורס מאפשר התממשקות גם לרובוט פיזי, על מנת לאפשר לילד לחוות את משמעות המשימות השונות שהוא מבצע בסביבה הווירטואלית. הילד מקבל את כל הכלים הדרושים לצורך כתיבת קוד אפקטיבי, הוא לומד לגבי מערכות ההנעה והניווט של הרובוט והוא משתמש בחיישנים השונים של הרובוט, לצורך ביצוע המשימות השונות.

אנו בחברת רובוטק טכנולוגיות נשמח לספק לכם קורס רובוטיקה מתקדם ומקיף, שיוסיף המון צבע ועניין לחיי הילדים שלכם. הקורס שלנו ילמד את הילדים שלכם תכנות בצורה יצירתית ומהנה, לצד חשיבה מחוץ לקופסא והיכולת לעבוד בצורה עצמאית ובעבודת צוות. 

הקורס שלנו יאפשר לילד שלכם ליהנות מהיכולת ללמוד בצורה עצמאית את הנושאים השונים ולפתח את החשיבה שלו. לפרטים נוספים, צרו קשר!

אנחנו כאן לרשותכם!

המומחים של חברת רובוטק ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע בהתאמת הסביבה המתאימה לגיל הילדים, לנושאי הלימוד ולמיומנויות שאותן תרצו לפתח, וכן לספק לכם מעטפת כוללת מבחירת הפתרון ועד לתמיכה והטמעה בכיתת הלימוד.